Замовлення

Шановні відвідувачі!

Постачання природного газу здійснюється нашою компанією на підставі замовлень покупців, які розглядаються відповідальним за цей напрямок менеджментом на конкурсній основі. Відвантаження природного газу здійснюється з власного видобутку тому є обмеженим добуваючими ресурсами наших родовищ.

Конкурсний розгляд замовлень покупців здійснюється щомісяця на наступний місяць, з розрахунку планованого об'єму видобутку. Кожне замовлення покупця розглядається в індивідуальному перядку. При розгляді замовлень береться до увагу пропонована ціна купівлі, умови оплати, об'єми поставки та регулярність закупівлі.

Остаточний термін надходження замовлень на наступний місяць є передостанній четверг поточного місяця. Результати розгляду замовлення покупця повідомляються в індивідаульному порядку не пізніше ніж за три робочих дня до завершення поточного місяця.

До розгляду приймаються замовлення тільки ідентифікованих покупців. Для проходження ідентифікації потенційні покупці повинні попередньо (або разом з першим замовленням) заповнити та надіслати компанії анкету-опитувальник** та додатки до неї.

** Анкета-опитувальник містить необхідну юридичну та контактну інформацію про потенційного покупця. Перелік цієї інформації визначається керівництвом компанії на підставі діючого законодавства. Компанія зобов'язується використовувати надані анкетні дані потенційних покупців у суворій відповідності до законодавства регламентуючого поводження з персональними даними і тільки з метою розгляду замовлення на купівлю та здійснення операцій з постачання природного газу. Потенційний покупець зобов'язується надавати правдиву інформацію по суті анкетованих даних.

Анкету можна завантажити за наступним посиланням. Надіслати анкету можна у вигляді звичайної пошти за поштовими реквіизитами компанії або у вигляді її сканованої копії засобами факсимільного зв'язку, електронної пошти або через форму он-лайн замовлення, яка розміщена нижче.

Розмістити замовлення на закупілвю природного газу можна наступним чином:

  • Особисто через відповідального менеджера
  • У письмовій формі
  • Через форму он-лайн замовлення

Замовлення у будь-якій формі повинно обов'язково містити об'єм закупівлі. При бажанні також може бути вказано пропонована ціна купівлі та планований термін закупівлі. У випадку якщо плановий термін закупівлі буде перевищувати один місяць вказуються об'єми щомісячної вибірки природного газу. Дана інформація може дати перевагу при конкурсному рогляді замовлення.

Для замовлення у письмовій формі потрібно направити на поштову адресу підприємства лист довільної форми, який містить вищевказану інформацію. Даний лист буде розглянуто у випадку, якщо надійде до компанії до вказаного вище граничного терміну подачі замовлення. Компанія не несе жодної відповідальності за затримки доставки кореспонденції у будь-якій її формі та за будь-яких обставин. Кореспонденція з замовленням має адресуватись Відповідальній особі за укладення договорів постачання природного газу та вирішення спорів між Постачальником та Споживачем.

Для розміщення замовлення он-лайн необхідно заповнити та відправити нижченаведену Форму замовлення природного газу.Форма замовлення природного газу