Новини групи

24.05.2019

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА ІВАНІВСЬКУ ДІЛЯНКУ

Групою компаній ТОВ «БУРОВА КОМПАНІЯ «ГОРИЗОНТИ», ТОВ «ЗАХІДНАДРАСЕРВІС» та ПП «Нордік» прийнято рішення про участь у конкурсі на укладення угоди про розподіл вуглеводнів у межах ділянки Іванівська, який оголошено 28 лютого 2019 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 року №1184.

Для участі у конкурсі ТОВ «БУРОВА КОМПАНІЯ «ГОРИЗОНТИ», ТОВ «ЗАХІДНАДРАСЕРВІС» та ПП «Нордік» спеціально створено ТОВ «ГАЗ ГРУП», яка спільно з партнером ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» прийматиме участь у конкурсі на укладенні угоди про розподіл вуглеводнів на ділянці Іванівська.

У зв’язку з браком часом для отримання дозволу Антимонопольного комітету України про створення спільної з ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» компанії для участі в конкурсі, було прийнято рішення, що ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» стане учасником ТОВ «ГАЗ ГРУП» після отримання відповідного дозволу АМКУ.

ТОВ «ГАЗ ГРУП» та ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» укладено Договір про спільну участь про наступний перерозподіл часток: ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» - 80%, ТОВ «БУРОВА КОМПАНІЯ «ГОРИЗОНТИ» - 10%, ТОВ «ЗАХІДНАДРАСЕРВІС» - 5% та ПП «НОРДІК» - 5% після визнання ТОВ «ГАЗ ГРУП»  переможцем конкурсу.

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» - це високорозвинений господарський комплекс з виробництва нафтохімічної та хімічної продукції, єдиний в Україні виробник етилену, пропілену, бензолу, поліетилену, найбільший нафтохімічний комплекс розташований в західному регіоні України. Виручка товариства у 2018 році склала понад 14 мільярдів гривень, EBITDA - понад 620 млн. гривень.

Зобов’язання по виконанню угоди про розподіл вуглеводнів забезпечуватимуться: ТОВ «ЗАХІДНАДРАСЕРВІС», ТОВ «БУРОВА КОМПАНІЯ «ГОРИЗОНТИ», ПП «НОРДІК» та ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», з приводу чого останні надають спільну гарантію щодо виконання зобов’язань фінансового, технічного, природоохоронного та іншого характеру за угодою про розподіл продукції.

Повернення до списку