Новини групи

24.05.2019

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА СОФІЇВСЬКУ ДІЛЯНКУ

Групою компаній ТОВ «ЗАХІДНАДРАСЕРВІС» та ТОВ «БУРОВА КОМПАНІЯ «ГОРИЗОНТИ» прийнято рішення про участь у конкурсі на укладення угоди про розподіл вуглеводнів у межах ділянки Софіївська, який оголошено 28 лютого 2019 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 року №1187.

Для участі у конкурсі ТОВ «ЗАХІДНАДРАСЕРВІС» та ТОВ «БУРОВА КОМПАНІЯ «ГОРИЗОНТИ» спеціально створено ТОВ «ЗМС ЕНЕРДЖІ», яка спільно з партнерами EP POWER EUROPE a.s. (Чеська республіка) та компанією NAFTA a.s. (Словацька Республіка) братиме участь у конкурсі на угоду про розподіл продукції на ділянці Софіївська.

Заявником на участь у конкурсі буде компанія EP Sophievska B.V. (Нідерланли), створена  EP POWER EUROPE a.s та компанією NAFTA a.s., учасником якої після отримання дозволу на концентрацію від Антимонопольного комітету України стане компанія ТОВ «ЗМС ЕНЕРДЖІ» з приводу чого між компаніями укладено Угоду про спільну участь.  

Компанія EP POWER EUROPE a.s.  входить до групи EPH – вертикально інтегрована енергетична група, яка володіє активами в 12 млрд євро в Чехії, Словаччині, Німеччині, Італії, Великобританії, Польщі та Угорщині з головним офісом в Празі. Основними напрямками діяльності ЕРН є видобуток корисних копалин, виробництво електроенергії і тепла, дистрибуція електроенергії і газу, транзит газу, підземні сховища газу, розвідка і видобуток нафти і газу, торгівля енергією.
EPH включає більше 50 компаній по всій Європі, в яких працюють понад 25 тисяч співробітників.

Нафтогазовидобувна компанія NAFTA a.s. є лідером в області дослідження і видобутку вуглеводнів в Словаччині з більш ніж 100-річним досвідом роботи. Підприємство займається пошуком і видобутком газу і нафти, застосовує провідні сучасні технології в своїй роботі. За час свого існування NAFTA a.s. пробурила понад 3 тис свердловин в Віденському і Східно-Словацькому басейнах. Компанія має потужності для зберігання 2,74 млрд куб. м природного газу.

Повернення до списку